089105097
החלקת אינברטו | נאור נעים | מעצב שיער באשדוד

החלקת אינברטו

איך עובד אינברטו ?

הראשונה מסוגה בארץ שהופכת את השיער לרך, חלק וללא

הראשונה מסוגה בארץ ללא פורמלין

מאושרת ע”י משרד הבריאות (לחץ בכדי לצפות)

ניתן לחפוף לאחר גיהוץ השיער ולהנות משיער רך ומבריק

קראטין, מושג שהפך בשנים האחרונות לטרנדים בכל תעשיית טיפוח השיער בעולם. שמעתם על זה, קראתם על זה איפשהו, זה כתוב על השמפו שלכם, הספר שלכם ממליץ לכם על זה, פרסומות משבחות את זה, אתם יודעים שזה משהו טוב אבל לא ממש יודעים מה זה בדיוק… בשביל זה אנחנו כאן!

אז הנה ממש בכמה שורות מה זה אומר:

שנתחיל… ?

השיער שלנו באופן טבעי זקוק לחלבון כדי להמשיך לצמוח, לגדול, ולהשמר בריא וחזק, סוג החלבון שאחראי על כל הדברים שצויינו כאן הוא הקראטין. החלקת אינברטו כוללת בתוכה קראטין שעבר הידרוליזה, מה זה הידרוליזה? הידרוליזה זה בעצם קראטין מחוזק יותר מהסוג הרגיל שמגיע באופן טבעי. קראטין גם מפורסם בשל היותו מכיל חומר שנקרא ציסטיאין (אותה חומצת אמינו המפורסמת שעושה שימוש במוצרי אינברטו שהקפיצה את מודעות החברה וההחלקה לכותרות בעולם במהלך השנים השיער נחלש ונפגע כתוצאה מתהליכים כימיים וכימקלים הרסניים אשר נספגים בשורשי השיערה כגון : צביעות, הבהרות, סלסול, החלקה ועוד. כל התהליכים האלה לא ממש תורמים לחלבון הטבעי שהשיער זקוק לו – הקראטין…

אבל יש קראטין בעוד מוצרים לא רק של אינברטו! מה מיוחד במוצר הזה שכולם מדברים עליו ? אינברטו יצרה מהפך אמיתי בענף מוצרי השיער בכך שייצרה את תהליך ההידרוליזה בקראטין.(אותו חיזוק כפי שצוין בתחילה. במחקר שנעשה בארה”ב נדגמו שתי קבוצות אוכלוסייה, קבוצה ראשונה ביצעה טיפול קראטין רגיל ואילו הקבוצה השניה ביצעה טיפול קראטין אינברטו. התוצאות היו חד משמעיות! הקבוצה שהשתמשה בקראטין אינברטו דיווחה על תוצאות מרשימות, השיער הפך רך יותר, מלא יותר, בריא יותר ומלא ברק וזאת תודות לזעירותם של מולקלות הפוליפפטידים ( מולקולות אשר מורכבות מ3 חומצות אמינו או יותר) אשר חדרו ישירות לפירי השיערה ובכך סללו את הדרך לתוצאות מהירות יותר אשר היה קל מאוד לראות על השיער של הנבדקות. עם קראטין רגיל התוצאות אורכות זמן רב הרבה יותר ודורשות חודשים של טיפולים על מנת לראות תוצאות. וזאת רבותיי המהפכה שייצרה אינברטו בתחום טיפולי הקראטין.

בהחלקת הקראטין את מקבלת בעצם מספר יתרונות בלעדיים רק לאינברטו :

אין שימוש בפורמלין מסרטן – אינברטו הינה ההחלקה המשקמת היחידה בישראל שמאושרת ע”י משרד הבריאות משום היותה בעלת 0% פורמלין. קראטין אינברטו כלול בטיפול – כך שאת לא רק מחליקה את השיער, את גם משקמת אותו באותה החלקה.

כמומחה ופרזנטור של חברת אינברטו כ-3 שנים, אשמח לייעץ ולעזור לכן בנושא.
כמו כן, ניתן לקבל עוד מידע באתר הבית של אינברטו.