מאמרים

09/06

2014

 שם הכותב:  נאור נעים

שינויים של קיץ

החלקת קראטין והחלקה צרפתית


גוונים, צבעים, החלקות, תסרוקות קיציות ועוד. הקיץ קרב ומביא עימו שינויים בכל דבר ודבר, חלק מהשינויים הללו ניחנים בצורך שלנו לשנות את המראה של השיער . חלק מהנשים יעדיפו צבע בהיר בכדי להתאים ולמזג עם צבע עורן השזוף , חלק אחר יעדיפו את הצבע הכהה עקב חפיפות מרובות ותבהרות מהירה .

הקיץ לוקח אותנו למקומות מלאי הרפתקה החל מאירועים ,ים,בתי מלון וכלה ביציאה אל הטבע אל המואר מה שגורם לנו להתחבר אל הגוונים החומים בהירים, אל גווני השמש והפלטין ולצאת מהצבעים החורפיים העמוקים שלרוב יותר אחידים.

הקיץ מביא איתו גם את הרצון להיות מסודרים בשיער עקב הלחות , החום והמקלחות המרובות ולכן ניתן לראות את החשק לעשות החלקה צרפתית מבית לוריאל לשיער מתולתל או גלי, החלקה צרפתית משאירה את השיער רך חלק ובעל מגע נעים, כמו כן לשיער פגום ויבש שעבר שניזוק מומלץ על החלקת קראטין שנועדה לשקם את השיער, החלקת קראטין מצפה את השערה ובכך מחליקה ומורידה נפח( ניתן לקרוא על החלקת קראטין במאמרים).

המתולתלות מעדיפות בקיץ לסגנן את שיערן בתספורות קצרות יותר שיקבלו נפח מדליק( החומרים משתנים קרח לחות יתחלף במוס או גלייז שיהיו עמידים יותר בפני הלחות). בעולם התסרוקות נראה יותר את הצורך בצדדים מתוחים , קוקו גבוה , הגבהה של הפוני ותסרוקת אסופה במרכז השיער.

בברכה, נאור נעים


© נאור נעים מעצב שיער באשדוד | תנאי השימוש באתר