מאמרים

15/09

2013

 שם הכותב:  נאור נעים

אינואה צבע לשיער ללא אמוניה

ישנן נשים הסובלות מעור קרקפת מגורה לאחר הצביעה, מריחו החזק של הצבע בשל אדי האמוניה, נאור נעים מזמין אותך להנות מחוויה חדשה ומהנה של צבע יחודי, מזין וראשון מסוגו בעולם .

שיא
מהפכה של ממש בעולם צביעת השיער, צבע השיער הראשון של מעבדות המחקר של לוריאל, המוביל טכנולוגיה חדשנית המעניקה לנשים צביעת שיער עם ייחודיות והנאה בכל ביקור במספרה.

לוריאל השיקה את הצבע הייחודי בעולם, אינואה צבע לשיער ללא אמוניה , ללא ריח , בעל מרקם קטיפתי השומר על עור הקרקפת ומזין את סיב השערה.

אינואה צבע לשיער (INOA) מבית לוריאל פריז עובד על שיטת ODS ,שיטה יחודית של החדרת הצבע לסיב השערה באמצעות שמן Oil Delivery System.

צבעי השיער של אינואה מאפשרים להשיג את הגוון המדויק אותו תבחרי. צבע שיער עם כיסוי מושלם לשיער הלבן המרדני ביותר, גוונים טהורים, טבעיים, מדויקים ובעלי ברק יוצא דופן - צבע חדש ללא מתחרים!!
הצבע המתקבל אחיד מהשורשים ועד לקצוות, כיסוי השיער הלבן מושלם, והגוון של אינואה עמוק ומלא ברק.

הודות לפעולה המדהימה של מערכת ODS, הגורם האלקלי חושף יכולות שעד כה לא היו ידועות בריכוזים כאלה. בשלב המריחה, הודות לשמן העוטף את השערה – הצבען / הפיגמנט, חודר במדויק ללב סיב השערה ומעניק לו גוון מופלא. מעולם לא נראה גוון נחושת כה קורן, בלונד כה טהור או גוון חום כה אמיתי.

פעם היה צבע שיער היום יש אינואה!

אומברה עדין

בברכה, נאור נעים


© נאור נעים מעצב שיער באשדוד | תנאי השימוש באתר